Vítejte na stránkách . Klikněte zde pro registraci

Uživatelské jméno:   Heslo:   Pamätat si ma  Skrýt můj online stav 
Registrovat    Přihlásit se    Fórum    Hledat    FAQ
Bannery     Kontakt   


Informační Panel

Forum je na prodej,v případě zájmu pište zde contact.php




www.centralwar.eu
www.centralwar.eu

Obsah fóra » Download » Hry » Strategie




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: RollerCoaster Tycoon 3
 Příspěvek Napsal: 03 kvě 2009, 15:16 
Offline
Registrovaní uživatelé

Registrován: 17 čer 2008, 20:07
ID Užívateľa: 14941

Online: 0s
Poďakoval: 0 x
Obdržal: 0 x


Částka:
0.00



Karma: 0


RollerCoaster Tycoon 3 + Wild! + Soaked!
ObrázekObrázekObrázek

INFO:
RollerCoaster Tycoon 3 je strategická počítačová hra, která staví hráče do role majitele a správce zábavního parku. Byla vyvinuta firmou Frontier Developments a publikována firmou Atari v prosinci 2004, jako pokračování hry RollerCoaster Tycoon 2.

Jedná se o dalšího zástupce řady her Tycoon - (postavte si podle svého), jako např. dřívější Zoo Tycoon, Railroad Tycoon, Mall Tycoon, Moon Tycoon atd.

V této hře je úkolem vybudovat zábavní park s mnoha atrakcemi, občerstvením a suvenýry, stejně jako starat se o chod a management tohoto parku. V sérii „RollerCoasterTycoon“ vyšel 3. díl s dvěma datadisky - Soaked, Wild. Autorem není jako v předchozích dvou dílech Chris Sawyer, autor hry Transport Tycoon. Přesto se na hře podílel jako konzultant.

V této hře se vše přesunulo do 3D, kamerou jde libovolně otáčet a přibližovat. Přibylo mnoho nových atrakcí a stánků a s datadisky se výběr ještě zvyšuje. Hráč si může udělat i své vlastní návštěvníky. Přibyla i možnost pískoviště (Sandbox mode), ve kterém máte neomezeně mnoho peněz. Ve hře se nově také střídá den a noc (je možné je libovolně měnit) a je možné pořádat ohňostroje. Přelomová je možnost svézt se na vámi (nebo počítačem) postavené dráze z pohledu toho, kdo na ní jede.

Kromě tradičních úkolů z předchozích dílů typu „dosáhni určité hodnoty parku“ či „měj k určitému datu určitý počet návštěvníků v parku“ přibyl úkol obšťastnit celebritu, která se přišla do parku podívat. Poznáte ji mimo jiné podle hloučku návštěvníků žádajících o autogram. Celebrita může být háklivá na pořádek, nebo vyžadovat svezení na horské dráze s určitými parametry. Úkoly jsou pro každý park rozděleny do tří kategorií, přičemž ale mohou být totožné, pouze vždy s vyššími nároky.

Oproti druhému dílu však ubyla například možnost budovat cesty a trasy pod zemí a podstatně se zvýšily nároky na hardware počítače.

DOWNLOAD:

Pouze Registrovaní uživatelé mohou prohlížet odkazy v tagu code! Registrujte se anebo se Přihlašte na fórum.


ČEŠTINA:
Pouze Registrovaní uživatelé mohou prohlížet odkazy v tagu code! Registrujte se anebo se Přihlašte na fórum.


CD key
třeba tento
xa3d-fwp8-ullk-s7j2-etwn-45ul

_________________
moje heslo: Uploadovat na co nejmín linků :o)


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RollerCoaster Tycoon 3
 Příspěvek Napsal: 07 črc 2009, 17:40 
Offline
Noví členové fóra

Registrován: 08 dub 2009, 20:01
ID Užívateľa: 27274

Online: 0s
Poďakoval: 0 x
Obdržal: 1 x


Částka: Zamknuté


Karma: 0


Muzete mi uz prosiim negdo poradit?


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RollerCoaster Tycoon 3
 Příspěvek Napsal: 25 srp 2009, 20:35 
Offline
Noví členové fóra

Registrován: 25 říj 2007, 14:52
ID Užívateľa: 4029

Online: 0s
Poďakoval: 0 x
Obdržal: 0 x


Částka: Zamknuté


Karma: 0


Á:koala ..tak čti ne?,pokud by jsi to čet tak jsi pochopil že už to maj naistalovaný takže ten part asi museli stáhnout ne?
B: :Dvim čim to je ale neporadim vám to 100% protože to nemám naistalovaný a je to hrozná doba co sem to dělal,ale chyba je v Crackovaní..jestli sem správně pochopil tak máte i datadisky takže de o to že se myslim že nesmí crakovat základní hra a dá se crack jenom na datadisk..a nebo naopak..ted si nejsem právě že jistej ale je to v tom..pokud datadisky nemáte tak se přesvědčte jestli jste to správně crackli

_________________
MOJE UPLOADY
http://share-rapid.com/slozka/16419/nazev/ Animované filmy
http://share-rapid.com/slozka/16459/nazev/ Filmy s csfd hodnocením nad 80%


Naposledy upravil zlobr7 dne 30 srp 2009, 16:33, celkově upraveno 1
Servis tématu - v případě problémů mimo upozornění na nefunkční linky používejte SZ,nebo sekci Help!!!


Nahoru 
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: RollerCoaster Tycoon 3
 Příspěvek Napsal: 05 říj 2009, 18:04 
Offline
Noví členové fóra

Registrován: 02 zář 2007, 17:49
ID Užívateľa: 114

Online: 0s
Poďakoval: 0 x
Obdržal: 0 x


Částka: Zamknuté


Karma: 0


MÁ NĚKDO ULOŽENÉ NĚJAKÉ SUPER PARKY JAKO SAVE ?NEBO EXISTUJE NĚJAKÝ SAVE JAKO SKUTEČNÝ PARK.DÍKY


Nahoru 
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
 
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Obsah fóra » Download » Hry » Strategie


 
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  







TOPlist
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y
phpBB SEO



..:: Žádný ze zobrazených souborů, které můžete nalézt na tomto fóru, nejsou umístěny na tomto serveru. Autoři stránky nenesou zodpovědnost za příspěvky odeslané užívateli,ani za jejich další akce,které by mohli vést k porušování zákonů. Za své příspěvky zodpovídají uživatelé. Nepoužívejte tyto stránky k distribuci a nebo k downloadu jakýchkoliv materiálů, ke kterým nemáte legální oprávnění a nebo licenci ::..